Firemní kurzy

Vapc / Firemní kurzy

Zajišťujeme firemní kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a češtiny pro cizince.

Výuku v prostorách objednavatele lze sjednat v libovolném rozsahu (intenzivní výuka, výuka 1x nebo 2x týdně, individuální výuka, skupinová výuka) a v libovolném čase (ráno, dopoledne, odpoledne).

Firemní kurzy vedeme pro největší firmy a společnosti v našem regionu již od počátku existence školy a jsme rádi, že se síť našich klientů dále rozrůstá (viz níže přehled našich klientů).

Po domluvě s klientem provádíme vstupní, průběžné a výstupní testování jazykových znalostí. Zároveň bezplatně vedeme elektronické výkazy a docházkové listy a napomáháme se zpracováním další potřebné dokumentace, kterou musí klient/personalista vést.

Pomáháme klientům/personalistům zpracovat žádosti o dotace v rámci různých dotačních programů ČR a EU.

Nabízíme zkušené a příjemné lektory s potřebným vzděláním.

Od roku 2005 je naše škola členem AJŠA-Asociace jazykových škol a agentur ČR – největší profesní organizace v ČR. Členství v AJŠA nás zavazuje splňovat velmi přísná kvalitativní kritéria jazykové výuky, stanovená Kodexem kvality AJŠA a chystanou certifikací kvality AJŠA.

Kontaktujte nás Máte zájem o jazykovou výuku ve vaší firmě nebo organizaci?

Reference

Napsali jste o nás

  • Věra Strnadová
  • ředitelka Úřadu práce – KP Rokycany, Kurz: Firemní kurzy
  • Výuka cizích jazyků (němčiny, angličtiny a ruštiny) firmy VAPC probíhala pro zaměstnance úřadu práce soustavně v letech 2000 až 2011. V kurzech s vysokou úrovní a efektivitou výuky se vystřídalo několik desítek zaměstnanců, z nichž mnozí si výrazně zlepšili komunikační dovednosti a někteří dosáhli i certifikovaného ověření na úrovni B1 evropského jazykového rámce. Spokojenost účastníků s poskytovanými službami dokumentuje i to, že někteří ve studiu dále pokračují a navštěvují kurzy pro veřejnost.

Novinky

  • 13. 01. 2017
  • KURZY pro 2.POLOLETÍ právě zveřejněny. Sledujte Jazykové kurzy pro veřejnost.
  • 27. 09. 2016
  • ŠPANĚLŠTINA s RODILOU MLUVČÍ!!! Jedinečná možnost výuky španělštiny s rodilou mluvčí (VŠ) v Rokycanech. Kontaktujte nás.
  • 10. 06. 2016
  • Hledáme šikovné lektory s VŠ vzděláním jazykového směru nebo VŠ vzděláním a zkouškou C1, případně i studenty VŠ v závěrečném ročníku. Kontaktujte nás.

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!